Czego pragną kobiety?


Przede wszystkim tego, żeby nie oceniać po wyglądzie - tylko po charakterze. Wygląd jest bardzo ważną kwestią, lecz nie jest on na pierwszym miejscu. Nie każda kobieta wygląda zawsze idealnie, jest to zrozumiałe, że ma ona gorsze dni, gdzie nie ma siły się malować i wyglądać idealnie. Traktowanie kobiety jako dzieło estetyki nigdzie nie prowadzi! Żadna z kobiet nie wygląda na codzień jak milion dolarów! Chwilowe nierozgarnięcie się jest jak najbardziej normalne i powinno być uszanowane przez faceta, jeżeli myśli o poważnym związku. Właśnie dowiedziałeś się czego pragną kobiety! Oczywiście nie jest to jedyna rzecz, lecz jedna z wielu. Pamiętaj, że każda kobieta jest inna!

Pragnienia kobiet


Każda z kobiet ma małe marzenie - być codziennie komplementowanym. Oczywiście nie można z tym przesadzić. Staraj się doceniać za małe rzeczy, taka czynność bardzo dużo daje. Na codzień komplementuj wygląd, oczywiście nie rób tego co chwilę tylko co jakiś czas. Oprócz wyglądu, podziwiaj kobietę za wszystko, co zrobiła! Doceniaj za nietypowe rzeczy, o których wcześniej nie mówiłeś.

Cechy które kobiety pragną u mężczyzn najbardziej. Dowiedz się, czego pragną kobiety i jakich pragną facetów!


1.Musisz inspirować kobietę!

Oprócz zwykłego pomagania, bycia opieuńczym, staraj się stworzyć w kobiecie poczucie bezpieczeństwa kiedy jest z tobą. Opowiadaj o tym, czym się zajmujesz, jakie masz pasje. Pokazuj swoje umiejętności, ale bez przesady - staraj się wysłuchiwać jak najwięcej niż opowiadać.

2. Musisz lubić dzieci

Zazwyczaj bardziej kobietom zależy na dzieciach niż facetowi. Jeżeli wykażesz wszechobecną empatię do otoczenia, zyskasz w oczach kobiety. Nie rób tego aż do przesady, w odpowiednich sytuacjach wykaż swoją wrażliwość na dziejące się rzeczy.

3. Staraj się ją rozśmieszać!

Wbrew pozorom, kobiety bardzo lubią facetów z poczuciem humoru. Głównie chodzi o to, żebyś stosował tzw. humor sytuacyjny. Nie opowiadaj sprośnych żartów, tylko inteligentne żarty. Mając charyzmę jesteś w stanie wzbudzić duże zainteresowanie płci przeciwnej. Staraj się nie przesadzać z żartami, bo ich zbyt duża ilość może zrazić, a nie pomóc.

4. Czytaj książki!

Posiadając regał z dużą ilością przeczytanych książek wzbudzasz ogromne zainteresowanie!Jest to znak pokazujący, że facet ma olej w głowie. Książki utwierdzają kobiety, że facet ma wysokie IQ i reprezentuje sobą wysoki poziom! Marzeniem każdej kobiety jest bycie z mądrym facetem.

5. Wypowiadaj się kulturalnie

Mimo iż brzmi to głupio - to działa. Nie używając wulgaryzmów jesteśmy w stanie przyciągnąć kobietę. Wypowiadając się, używaj bardziej oryginalnych słów, oprócz tego staraj się wypowiadać jak najbardziej poprawnie jak możesz. Oczywiście nie rób tego w zbyt oficjalny sposób, bo to będzie niewygodne.

6. Naucz się gotować!

Kobiety są niesamowicie podekscytowane, jeżeli facet potrafi gotować! Taka umiejętność budzi poczucie odpowiedzialności, zaufania. Jest to tak zwany proces“przez żołądek do serca”. Jest to ogromne pragnienie kobiet, które buduje zaufanie.

7.Uprawiaj sport!

Jeżeli interesujesz się bieganiem, chodzisz na siłownie, to na pewno bardziej się spodobasz kobiecie niż facet pijący piwo na kanapie. Nie trzeba być kulturystą, wystarczy być lekko umięśnionym lub mieć chociaż lekki zarys mięśni!

Gdzie znaleźć idealną drugą połówkę?

Ciągle szukasz gdzie znaleźć dziewczynę (link wewnętrzny prowadzący do artykułu na naszej stronie do artykułu gdzie znaleźć dziewczynę)? Jeżeli nie znalazłeś nikogo siedząc w barze tudzież siłowni - odpuść sobie, szkoda twojego czasu. Dowiedz się, jak znaleźć miłość!

1. Masz jakieś zainteresowanie i istnieją kluby związane z tym? Jeżeli tak, to idź tam, istnieje duża szansa, że znajdziesz tam miłość!

2. Wybierz inne miejsca niż dyskoteki i kluby - jest to dość oklepany schemat.

3. Jeżeli chodzisz do szkoły - integruj się na maksa! Nie unikaj wycieczek, dyskotek, ponieważ są to okazje na potencjalne znalezienie dziewczyny.

4. Szukaj miejsc w których ludzie się bawią, przychodzą tam osoby w dobrym humorze, którzy chcą poznać kogoś nowego.

5. Zamień problem z dużymi skupiskami ludzi na zaletę, jeżeli widzisz ładną dziewczynę w jakiejś kolejce - zagadaj do niej.

6. Popytaj znajomych, zawsze istnieje szansa, że poznasz kogoś nowego.

7. Dołącz do grup poznawczych na Facebooku!

8. Przeglądaj ogłoszenia matrymonialne - tam ogłasza się niesamowita ilość osób, istnieje duża szansa, że znajdziesz tam miłość.

Jakiego związku chcą kobiety?

Kobietom bardzo zależy na tym, aby facet był dojrzały i się przejmował ważnymi rzeczami, obojętność jest jedną z gorszych rzeczy, jaką może robić facet w związku. Nie uwzględnianie zdania kobiety jest również z jedną z gorszych cech faceta. Facet musi być spokojny, ale bez przesady. Im większy spokój, tym większe poczucie tego, że facet nie jest zainteresowany kobietą. Reasumując, kobiety chcą związku w którym facet będzie wykazywał duże zainteresowanie.