Darmowe portale randkowe bez opłat


articleimage1

Jaki jest najlepszy portal randkowy bez opłat?

Jest to bardzo częste pytanie zadawane przez internautów. Popyt na takie portale jest bardzo duży, lecz niestety analogicznie pojawia się coraz więcej oszustw... Bardzo gorąco zachęcamy do skorzystania z naszego portalu, ponieważ mamy ogromną bazę zweryfikowanych użytkowników, dodatkowo dodaliśmy masę nowych ulepszeń o których przeczytasz tutaj. (hiperlink do strony na naszej stronie gdzie opisaliśmy co jest ,,dodane” i jakie są funkcje)


Korzystanie z portali randkowych

Problemem portali jest to, że każdy zakłada go w innym celu - jedna osoba chce znaleźć kogoś na noc, a druga osoba szuka kogoś na stałe. Pomimo tego, codziennie masa osób zakłada konta i staje się szczęśliwa! Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które np. siedzą ciągle w tym samym gronie znajomych i nie mają możliwości poznania nowych osób. Najlepsze jest to, że jest ogromna łatwość jeżeli chodzi o dostęp. Masa osób ceni sobie to, że ułatwia to poznanie danej osoby, gdyż w realu mają z tym problem. Wyrażanie emocji przez internet jest o wiele łatwiejsze i mniej krępujące niż w realu. Gdy chcemy skończyć rozmowę - to po prostu to robimy, w realu się tak niestety nie da.


articleimage2

Czy na portalu randkowym można znaleźć miłość?

Według badań coraz więcej osób traktuje portale randkowe jako miejsce, gdzie można znaleźć osoby na jedną noc, a nie na stałe. Pomimo tego, co niektórzy piszą na profilu i tak większość spotkań kończy się seksem. Jenny van Hooff zrobił badania, które pokazują, że mężczyźni rozczarowani wyglądem kobiety poznanej przez portal randkowy oczekują seksu. Niestety okazuje się, że osoby które szukają miłości ,,na stałe” jednak szukają kogoś na jedną noc.


Pokazywanie zdjęć na których inaczej się wygląda niż w rzeczywistości jest naturalne, ponieważ każdy chce stawiać siebie w najlepszym świetle. Jednakże zapraszamy do korzystania z naszego portalu randkowego, który jest bez opłat!