Jak zdobyć kobietę - 15 sprawdzonych sposobów!

Dowiedz się, jak zdobyć kobietę twoich marzeń. Zacznij stosować te sposoby i znajdź miłość!1. Bądź niedostępny.

Kobiety lubią tajemniczych mężczyzn. Nie przesadź, ale aura sekretu działa jak magnes. Nie bądź gadułą, ale nie możesz też sprawiać wrażenia małomównego. Zawsze kluczowy jest złoty środek.


2. Dowiedz się, co lubi.

Wspólne zainteresowania to dobry początek. Spróbuj się dowiedzieć, czego słucha, jakie ogląda seriale, czy lubi podróżować, itp. Takie informacje na pewno znajdziesz w social mediach.


3. Delikatnie się popisuj.

Z tym łatwo przesadzić, więc ostrożnie! Ale twoja wybranka musi wiedzieć, w czym jesteś dobry, jakie masz osiągnięcia, itp. Krótko - musisz jej zaimponować.


4. Czasem za nią zapłać. Kupuj niedrogie, adekwatne do okazji prezenty.

Kobieta lubi czuć się doceniona, ale nie przytłoczona. W dobrym tonie jest czasem zapłacić za wybrankę lub kupić jej kwiaty, ale żyjemy w dobie równouprawnienia, więc jak przesadzisz, to weźmie cię za staromodnego!


5. Dobrze wybieraj miejsca randek.

Lepsza kawiarnia niż koncert zespołu grającego hałaśliwą muzykę, prawda? A jak do kina, to na komedię romantyczną, a nie nowy film akcji z Jasonem Stathamem…


6. Zmień nastawienie podczas zagadywania do dziewczyny!

Gdy zagadujesz do dziewczyny, to nie nastawiaj się na tą „jedyną”, tylko uświadom sobie, że jest wiele kobiet na świecie. Pamiętaj, że prawda jest lepsza od kłamstwa. Próbuj, staraj się, lecz w razie porażki - nie załamuj się! Staraj się robić, co możesz, żeby podbić serce, ale staraj się przy tym zachować zdrowy rozsądek.


7. Jeżeli jej nie znasz - nie bój się zagadać.

Wiadome jest to, że w różny sposób można poznawać ludzi, jeżeli widzisz, że jest sama - zagadaj, co ci szkodzi? W najgorszym wypadku, rozmowa się zakończy. A co, jak rozmowa będzie się wam kleić? Ważne jest to, żeby przed rozmową złapać kontakt wzrokowy - dlaczego? Jeżeli dziewczyna jako pierwsza spojrzy na ciebie, to nawet lepiej dla ciebie, jest to znak, że jest może tobą zainteresowana! Sam kontakt wzrokowy jest pierwszym krokiem do podrywania.


8. Bądź pewny siebie!

Podczas rozmowy, staraj się utrzymać kontakt wzrokowy, oprócz tego musisz gestykulować, że się nie wstydzisz. (Wiemy, że to trudne) • Dbaj o swoją postawę ciała (bądź wyprostowany) • Miej normalny ton głosu (rozmawiaj pewnym głosem) • Trzymaj ciągły kontakt wzrokowy • Nawet jeżeli się stresujesz, nie pokazuj tego!


9. Komplementuj!

Każdy lubi być doceniany, ale w oryginalny sposób! W momencie zapoznawiania, staraj się zbierać jak najwięcej informacji, żeby mieć pole do pochwał. Staraj się unikać banalnych komplementów, bo może poczuć, że bajerujesz ją tak jak inne! Przy oryginalnych komplementach, poczuje się wyjątkowo. Dla przykładu, dowiedziałeś się, że ćwiczy na siłowni - wykorzystaj to! Powiedz, że ma ładną sylwetkę, takie coś może ci tylko pomóc.


10. Nie używaj tekstów na podryw - sam je wymyślaj

Staraj się wymyślić jakiś temat rozmowy, zapewne nie chce usłyszeć gadki, którą już słyszała od innych facetów... Takie proste teksty raczej już słyszała wiele razy, więc od razu uruchomi się u niej reakcja obronna, bo pomyśli, że jesteś taki jak każdy, a ty zapewne tego nie chcesz.


11. Daj się poznać

Najpierw staraj się porozmawiać na jakiś ciekawy temat, daj siebie poznać, staraj się pożartować oraz zbudować wspomnienia po to, aby nie bała się potencjalnego następnego spotkania.


12. Dokładnie słuchaj!

Nie odchodź nigdzie myślami, skup się na tym, co mówi, żeby miała pewność, że jesteś przy niej! W głowie nie myśl o czym gadać, tylko wysłuchuj ją! Słuchając ją, możesz znaleźć następny temat do rozmowy. Musisz trzymać się zasady, żebyś więcej słuchał niż mówił, ale też nie mów nic, to może przynieść odwrotny efekt!


13. Nie przejmuj się brakiem doświadczenia!

Jest to normalne, że jak wcześniej czegoś nie robiliśmy, to nie mamy doświadczenia. Spokojnie, takie umiejętności nie są wrodzone! Wszystkiego można się nauczyć.


14. Gdy nie jest rozmowna, przejmij pałeczkę!

Przejmij inicjatywę. Nie oczekuj, że przejmie kolejny temat w rozmowie. Zwłaszcza, gdy jest wstydliwa. Spoczywa na tobie obowiązek prowadzenia rozmowy, bo inaczej nic z tego.


15. Zakończ pierwszy rozmowę!

Pogadaj z nią, lecz po jakimś czasie, gdy poczujesz, że długo gadasz, powiedz, że musisz iść. W taki sposób, zainteresuje się tobą i pozostawiasz lekki ,,niedosyt”.

Kończąc, nie poddawaj się, próbuj, próbuj i jeszcze raz próbuj! Pamiętaj, że do odważnych świat należy, życzymy powodzenia!