Ogłoszenia matrymonialne z numerem telefonu!

Jesteś dalej samotny i nie możesz znaleźć drugiej połówki? Nasz portal zawiera ogłoszenia matrymonialne z nr telefonu. Oprócz tego, można się komunikować na klasycznym czacie.

Nie zwlekaj i znajdź miłość już dzisiaj! Masa użytkowników dołącza na nasz portal szukając miłości, kto wie? Być może u nas znajdziesz swoją drugą połówkę.


articleimage1

Cytując znane przysłowie: ,,Kto nie ryzykuje, ten szampana nie pije".


Pomimo tego, że obecne aplikacje randkowe mają swoje lata świetności, to wciąż warto korzystać z ogłoszeń matrymonialnych. Na portalach randkowych jest mniej pola do zamieszczenia informacji o sobie, a w anonsie jest o wiele więcej!

Przewagą jest to, że w ogłoszeniu masz od razu numer i nie musisz o niego prosić - tak jak jest to na portalach.


Szukając kontaktu przez aplikację możesz paść ofiarą oszustwa, na naszym portalu każde ogłoszenie jest weryfikowane, więc szansa na oszustwa jest bardzo mała. Gdy zamieścisz swój numer w ogłoszeniu zwiększasz szansę na znalezienie miłości - przez rozmowę telefoniczną lepiej się zapoznasz niż przez czat. Taka rozmowa przynosi większe rezultaty niż czatowanie.


Dlaczego warto skorzystać z naszego portalu?


Mamy niesamowicie dużo zadowolonych użytkowników, statystycznie co drugi użytkownik znajduje miłość w przeciągu tygodnia od rejestracji.

articleimage2

Żeby zapewnić bezpieczeństwo i anonimowość naszym użytkownikom ogłoszenia matrymonialne bez rejestracji nie są możliwe, ponieważ musisz założyć konto, aby korzystać. Stworzyliśmy to dla twojego dobra.


Wprowadzliśmy ulepszoną wersję naszego portalu!


Nasza nowa wersja portalu zawiera szereg zmian, które wpływają na korzyść użytkowników.

Między innymi, dodaliśmy wirtualną asystentkę, która na podstawie twoich preferencji sparuje Cię z osobami z preferencjami podobnymi do twoich.


Aktualnie posiadamy ponad 2 mln aktywnych użytkowników!

Niestety wiemy, jaka jest uciążliwa rejestracja i wypełnianie wszystkich pól, lecz wyszliśmy na przód i uprościliśmy ten proces!

Rejestracja na naszym portalu trwa mniej niż minutę, co nas wyróżnia na tle konkurencji.