Portal randkowy - dlaczego warto skorzystać?


Większość Polaków szuka miłości głównie przez internet, powód jest prosty – jest to droga na skróty.

Ludzie nie tylko szukają miłości, lecz także bliskiej znajomej. W 2022 roku coraz więcej osób cierpi na samotność, brakuje im osoby, do której można po prostu napisać.

Dlatego szczególnie zachęcamy do skorzystania z naszego portalu randkowego, gdyż istnieje szansa, że to właśnie na nim znajdziecie miłość swojego życia lub po prostu dobrą znajomą.

Kiedyś istniało przekonanie, że tylko introwertycy korzystają z portali randkowych, lecz sytuacja się zmieniła. Istnieje kilka powodów, dlaczego portale randkowe stały się tak popularne. Jednym z nich jest to, że gromadzą się na nim po prostu osoby, które chcą kogoś poznać, niekoniecznie w celach matrymonialnych. Kolejnym powodem może być to, że są osoby, które pracują indywidualnie i nie mają możliwości poznania kolejnej osoby. Na portalu istnieje szansa na szybsze i łatwiejsze poznanie kogoś. Alternatywą dla portali randkowych są ogłoszenia matrymonialne

Żyjemy w czasach, w których internet bardzo ułatwia nam życie codzienne, po prostu skraca nam czynności, które byśmy wykonywali dłużej, idealnym przykładem jest robienie zakupów przez internet.

Jeżeli jest się w wieku szkolnym, to najlepszą okazją do poznania kogoś jest właśnie szkoła, liceum, technikum lub studia! Właśnie w tych miejscach są integracje, wycieczki w których można poznać ciekawych ludzi tudzież swoją przyszłą wybrankę. Ważne jest to, aby w młodości nie przegapić tego okresu! Im jest się starszym, tym poznawanie ludzi jest cięższe. Niestety jest to smutne, ale taka jest prawda. W przyszłej pracy zawsze jest gorszej poznać kogoś, ponieważ często w niej jest wyścig pracowników.

Statystycznie w szkołach średnich są zawierane przyjaźnie na całe życie, potem wszyscy są podzieleni w grupki, jeżeli do żadnej nie będziesz należał, to jest później ciężej kogoś znaleźć. Dzieje się tak dlatego, że ludzie są w grupie i nie chcą już nikogo do niej przyjąć. Im jest się starszym, tym grono znajomych się utwardza i zmniejsza z tego względu, że ludzie czują potrzebę stabilizacji.


Bezpieczeństwo na portalach randkowych – jak nie dać się oszukać?

Na wielu portalach randkowych jest niestety teraz popularna fala oszustów. Jak na razie, na naszym portalu nie odnotowaliśmy takiego przypadku.

Na czym to polega?

Ten rodzaj oszustwa możemy podzielić na dwie kategorie – damskie i męskie.

W pierwszym przypadku ładna kobieta podszywa się pod kogoś i wyłudza od facetów pieniądze na zachcianki tudzież sprzedaje swoje fotki, które w rzeczywistości nie są jej tylko jakiejś osoby.

Po dłuższej konwersacji oszust proponuje spotkanie, nie chce wziąć za nie pieniędzy, jedynie potrzebuje ,,na paliwo”. Bardzo często ofiara ulega takiej manipulacji i przelewa pieniądze i nigdy do takiego spotkania nie dochodzi.

Analogicznie podobnie działają oszuści, który podszywają się pod faceta. Za cel obierają sobie często kobiety 40-50+, ponieważ istnieje większa szansa, że są już ustatkowane.

Trzecim rodzajem oszustwa jest oszustwo w rzeczywistości. Oszust zbliża się do ofiary, zaczyna z nią romansować, następnie obiecywać lepszą przyszłość. W pewnym momencie, gdy ofiara zbliży się do oszusta ten najczęściej manipuluję ją tak, aby wyszedł na tym korzystnie finansowo. Dzieje się tak głównie po kilku miesiącach znajomości, wtedy pada prośba o przesłanie pieniędzy.


Uważaj na fałszywe profile

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób przekonuje się do portali randkowych, na ogół nie ma nic w tym złego tylko trzeba bardzo uważać. Ponad kilka milionów polaków odwiedza portale randkowe.

Oszczędność czasu, anonimowość i możliwość poznania setek kobiet przekonuje internautów. Portale dlatego się cieszą dużą popularnością, ponieważ istnieje większa szansa na zbliżenie się do kilku osób przez internet niż poznaniu kilku osób w rzeczywistości. Żeby poznać masę osób, wystarczy kilka kliknięć, aby się zarejestrować.

Kolejną rzeczą, która przyciąga ludzi do portali jest to, że na podstawie ich zainteresowań portal wyszukuje podobne osoby. Przez takie coś szansa na wejście w związek jest o wiele większa niż przez zagadywanie do nieznanej osoby w rzeczywistości.


Jak stworzyć idealny i trwały związek?

Według naszych badań, na naszym portalu zawarto już ponad 35 tysięcy związków!

Podstawą idealnego i trwałego związku jest to, aby wiedzieć, czego się oczekuje od drugiej połówki. Wygląd nie jest priorytetem, ponieważ wiadome jest to, że on kiedyś przemija. Wzrost, waga, wiek są ważne, ale nie powinny stanowić priorytetu.

Mimo iż jest to pomijane, charakter jest kluczową cechą w związku. Pisząc z kimś na portalu, nie kłam na swój temat! Okłamując drugą połówkę nigdy nie stworzysz idealnego związku. Kłamiąc nigdy nie zajdziesz za daleko. Prędzej, czy później kłamstwa wychodzą na jaw. Im więcej się kłamie, tym jest później większa frustracja i rozczarowanie, a chyba tego nie chcesz?

Nawet głupie okłamywanie na temat muzyki już sporo znaczy, chyba nie chcesz rozczarować dziewczyny? Nie próbuj dostosowywać się do dziewczyny, ponieważ lepiej być przeciwieństwem niż takim samym.

Kolejnym krokiem, aby stworzyć idealny związek jest szybkie spotkanie się po poznaniu. Szybsze spotkanie może zaowocować szybszym związkiem, przedłużanie spotkań może zniechęcić kobietę.

Najlepszą randką będzie zrobienie randki w takim miejscu, gdzie będziecie się czuć razem bezpiecznie.

Zawsze należy podrywać osoby, które nam się podobają, lecz należy pamiętać o tym, aby nie stawiać poprzeczki za wysoko! Duża ilość ofert może wprowadzić zbyt dużą wybredność, która do niczego nie prowadzi. Nie szukaj ideału, ponieważ one nie istnieją.

Skorzystaj z naszego portalu i znajdź swoją miłość już dziś!

Zarejestruj się na naszym portalu i znajdź miłość już dzisiaj. Nie zwlekaj, tylko się zarejestruj.

Co możesz stracić? Nic, dodatkowo istnieje szansa, że wejdziesz w szczęśliwy związek.

Zabierz ją na ciekawą randkę

Zamiast iść na oklepaną randkę, np. do kawiarni zabierz ją w jakieś ciekawe miejsce! Możesz zyskać w jej oczach za to, że jesteś kreatywny i wyszedłeś poza schemat. Przykładową ciekawą randką może być wyjście na rower. Kilka pomysłów na ciekawą randkę :

1.Piknik w ciekawym miejscu

2.Pójście na strzelnicę

3.Tor gokartowy

4.Lot balonem

5.Jakieś nietypowe warsztaty

Kilka powodów dlaczego ludzie zakładają konto na portalu randkowym

1.Przelotny seks – portal randkowy wydaje się miejscem w którym można znaleźć kogoś na przelotny seks bez zobowiązań.

2.Podniesienie własnej samooceny - widząc, że ktoś polubił twój profil można podnieść własną samoocenę.

3.Poznanie kogoś ciekawego – nie chodzi tutaj o znalezienie miłości, istnieje szansa na poznanie przyjaciółki.