Randka Katowice

Jak napisać dobre ogłoszenie matrymonialne?

Jeżeli chcesz umówić się na randkę w Krakowie, to ogłoszenia matrymonialne będą dla ciebie idealne!

Za pomocą ogłoszeń matrymonialnych możesz znaleźć swoją partnerkę. Użyj wskazówek poniżej, aby znaleźć wymarzoną kobietę!

Określ się, czego chcesz!

Zdecyduj się, kogo poszukujesz. Okłamując ludzi daleko nie zajdziesz! Musisz się określić, czy szukasz koleżanki na piwo, czy kobietę na stałe czy osoby z którą chcesz być do końca życia? Oczywiście nie musisz ich się sztywno trzymać, nie ma osób idealnych!

Zrób przyciągający opis!

Twoje ogłoszenie musi być napisane tak, aby przyciągnęło jak najwięcej osób! Opisz siebie w jak najbardziej ciekawy sposób, jak umiesz. Swoje wady obróć w żart, pamiętaj o podkreśleniu swoich zalet! Najlepiej, aby twój opis opisywał twoje usposobienie. Nie zapomnij o napisaniu, czym się zajmujesz na codzień oraz jakie masz hobby. Nic ci nie zaszkodzi, aby rozpisać się o swoim zawodzie.

Zamieszczanie anonsu

Nie wiesz, gdzie umieścić swoje ogłoszenie matrymonialne? Proponujemy skorzystanie z naszego portalu! Gwarantujemy, że jeżeli twoje ogłoszenie będzie oryginalne, to na pewno znajdziesz swoją drugą połówkę! Na każdym portalu są tysiące ogłoszeń, musisz się wyrożnić spośród tłumu. Z opisem jest jak z pisaniem do drugiej osoby - nie możesz używać oklepanych schematów. Każda dziewczyna lubi jak facet jest oryginalny, dlatego musisz się postarać!

Długość anonsu

Najlepsze ogłoszenie powinno być krótkie, lecz dosyć treściwe. Zamieść w nim trochę zagadek i zawrzyj trochę tajemniczości. Jeżeli zamieścisz zbyt długie ogłoszenie, to tylko zrazisz ludzi do niego! Musi być to kilka-kilkanaście zdań. Przed napisaniem opisu napisz wszystkie najważniejsze informacje o sobie w podpunktach, a później na ich podstawie napisz swój opis! NIe zapomnij opisać co lubisz, jakie masz plany na najbliższe lata oraz napisz swoje wymagania!

Jak się nie stresować przed randką?

Pierwsza randka dla wielu osób jest przełomowym momentem w życiu. Jest to naturalne, że ludzie się stresują przed nią. Wynika to z wielu czynników, które są dosyć oczywiste.

Pierwsze 30 minut na randce jest bardzo znaczące, ponieważ statystycznie wtedy opada już pierwszy stres. Ten stres wynika z tego, że zazwyczaj mamy bardzo duże oczekiwania i nie wiemy, czy im sprostamy. Cecha perfekcjonizmu bardzo potęguje stres przed pierwszą randką.

Mimo iż brzmi to śmiesznie, na pierwszej randce powinniśmy się zachowywać tak jak na codzień, nie udawać osoby, którą sie nie jest. Im bardziej udajemy osobę, którą nie jesteśmy tym istnieje większa szansa na zakłopotanie.

Kolejnym problemem na pierwszej randce jest forma przywitania, niektórzy preferują przytulanie, a niektórzy podanie sobie ręki. W tym wypadku trzeba pokierować się intuicją i to wyczuć. Ważne, jest to, aby na pierwszej randce okazywać jak najwięcej savoir-vivre.

Ważne jest to, abyś podczas pisania przez internet umówił się spontanicznie. To znaczy, żebyś w luźniej rozmowie zaproponował, że możemy wyjść niż żebyś proponował ,,sztywny termin". Staraj umawiać się jak najszybciej, aby zniwelować stres!

Kolejnym krokiem jest to, żeby nie obiecywać sobie zbyt wiele! Im więcej sobie obiecujesz, tym większa szansa na rozczarowanie podczas potencjalnej porażki!

Jeżeli masz możliwość wybrania miejsca na randkę, wybierz miejsce w którym czujesz się dobrze i twoja sympatia będzie się czuła dobrze!